Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jednorożec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Bartniki

Bartniki(Jednorożec + 14 km)

310 000 zł14 468 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dom w stanie surowym, położony na przestronnej działce o powierzchni 1,45 ha. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Białobrzeg Dalszy(Jednorożec + 29 km)

1 190 000 zł31 200 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam niepowtarzalną ofertę dla osób poszukujących absolutnej prywatności, przestrzeni i bliskości natury, bez konieczności rezygnowania z szybkiego dojazdu do miasta. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Laskowiec

Laskowiec(Jednorożec + 43 km)

40 000 zł5 400 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Laskowcu przy drodze na Przytuły: - działka o powierzchni 5400m2 - Cena 40 tyś - Front - 16m; długość -357m Działka ma wyznaczone granice przez Geodetę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grzegórzki

Grzegórzki(Jednorożec + 42 km)

72 000 zł1 932 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o pow. 1932 m2, nr ewid. 15/2, położona w miejscowości Grzegórzki, woj. warmińsko-mazurskie. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Bakuła

Bakuła(Jednorożec + 17 km)

129 000 zł5 600 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5600 m , położoną w miejscowości Bakuła, w gminie Baranowo, na terenie województwa mazowieckiego. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

5 206 430 zł171 923 m² 30,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego wielbark, obręb 0020 cena:5 206 430 zł netto + vat uwaga! jutro dodamy zdjęcia Z drona oraz video prezentację Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Bakuła

Bakuła(Jednorożec + 17 km)

59 000 zł16 400 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam trzy działki leśne o powierzchniach 6300 m , 6400 m oraz 3700 m , co łącznie daje 1,64 ha. Działki porośnięte są drzewostanem i stanowią doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Żebry-Perosy

Żebry-Perosy(Jednorożec + 33 km)

455 100 zł123 000 m² 3,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna 12,3 ha w Żebrach-Perosach. Oferujemy na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 12,3 ha, położoną w miejscowości Żebry-Perosy, gmina Olszewo-Borki,.