Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Jednorożec – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Zawady

Zawady(Jednorożec + 36 km)

1 450 000 zł184 m² 7 880,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 252 m²

Opis Jeden krok dzieli odwagę od zwątpienia, szczęście od rozczarowania, działkę od jeziora. A także wybór od decyzji! Twój czas jest teraz, a dobre rozwiązanie i gotową mapę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Drążdżewo

Drążdżewo(Jednorożec + 10 km)

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Baranowo(Jednorożec + 18 km)

140 000 zł190 m² 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem piętrowy dom mieszkalny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 146 m , posadowiony na działce 1039 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Węgrzynowo

Węgrzynowo(Jednorożec + 25 km)

748 000 zł120 m² 6 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i modernizację. Wykonano nową elewację, dach oraz zadbano.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wierzbowo

Wierzbowo(Jednorożec + 30 km)

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 477 m²

Siedlisko, dom wolnostojący o powierzchni 75m2 na działce 4477 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni około 100m2. Dom mieszkalny, parterowy wybudowany w latach 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Faryny(Jednorożec + 49 km)

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 021 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży siedliska położonego na warmińskiej wsi w miejscowości faryny, gmina Rozogi, powiat szczycieński województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Jabłonka

Jabłonka(Jednorożec + 50 km)

378 000 zł74,65 m² 5 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Marzą Ci się weekendowe wyjazdy i wypoczynek na świeżym powietrzu? Szukasz miejsca wypełnionego aurą ciszy, śpiewem ptaków i szumem drzew położonej tuż nad Omulewem ? Ta oferta prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Mława(Jednorożec + 44 km)

670 000 zł110 m² 6 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelazna Rządowa

Żelazna Rządowa(Jednorożec + 12 km)

1 500 000 zł70 m² 21 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 000 m²

Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Występ

Występ(Jednorożec + 44 km)

879 000 zł186,40 m² 4 715,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dom z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 186,4 m2 (powierzchnia użytkowa 150 m2) z dużą działką 3500 m2 oraz dużym magazynem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jednorożec

Jednorożec,mazowieckie

450 000 zł210 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom parterowy z poddaszem ( użytkowym ) o pow. użytkowej 210 m2. Nieruchomość na działce o powierzchni 700 m2. Dom znajduje się na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witosa

Jednorożec,mazowieckie

149 000 zł160 m² 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny częściowo podpiwniczony z poddaszem użytkowym (do adaptacji). Wykonana jest instalacja elektryczna z przyłączem oraz tynki wewnętrzne. Parter zajmuje nowoczesna,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij